Skip to main content

Wybór kursu Gymnathlon

Lista kursów

Mapa

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego, Warszawa
ul. Marymoncka 34
Baby
Piątek 16:30–17:15
wolne miejsca
SP nr 45 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Korczaka, Sosnowiec
ul. Czeladzka 58
Baby
Poniedziałek 17:00–17:45
wolne miejsca
SP nr. 30, Konfederacka, Kraków
Konfederacka 12
Baby
Czwartek 16:00–16:45
wolne miejsca
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego, Kraków
Grzegórzecka 24
Baby
Piątek 16:30–17:15
wolne miejsca
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8, Kraków
ul. Na Błonie 15b
Baby
Wtorek 17:00–17:45
wolne miejsca
COS Torwar, Warszawa
ul. Łazienkowska 6a
Baby
Wtorek 15:45–16:30
wolne miejsca
CRS m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielany, Warszawa Bielany
Lindego 20
Baby
Wtorek 16:25–17:10
wolne miejsca
Baby
Wtorek 17:15–18:00
wolne miejsca
OSIR m.st. Warszawy w Dzielnicy Włochy, Warszawa
ul. Gładka 18
Baby
Wtorek 16:30–17:15
wolne miejsca
Baby
Czwartek 16:30–17:15
wolne miejsca
OSIR m.st. Warszawy w Dzielnicy Żoliborz, Warszawa
ul. Potocka 1
Baby
Niedziela 10:00–10:45
wolne miejsca
SP Nr 175 im. Heleny Marusarzówny, Warszawa
Trzech Budrysów 32
Baby
Środa 16:45–17:30
wolne miejsca
SP nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich, Warszawa
Jana Bytnara „Rudego” 19
Baby
Piątek 16:00–16:45
wolne miejsca
Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji, Warszawa
ul. Pileckiego 122
Baby
Poniedziałek 16:00–16:45
wolne miejsca
Baby
Wtorek 16:00–16:45
wolne miejsca
SP nr 14, ul Podmiejska, Chorzów
Podmiejska 62
Baby
Czwartek 16:30–17:15
wolne miejsca
SP Nr 20 Im. Polskich Himalaistów, Zabrze
Jana Kasprowicza 7
Baby
Środa 16:10–16:55
wolne miejsca
SP nr 22 im. Juliusza Słowackiego, Katowice
Michała Wolskiego 3
Baby
Poniedziałek 16:30–17:15
wolne miejsca
SP nr 27, ul. Świętochłowicka, Bytom
ul. Świętochłowicka 12
Baby
Wtorek 16:30–17:15
wolne miejsca
SP nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Warszawa
Ulica Kobiałka 49
Baby
Sobota 10:00–10:45
wolne miejsca
Baby
Sobota 11:00–11:45
wolne miejsca
SP nr 6 imienia Noblistów Polskich, Gliwice
Jasnogórska 15
Baby
Wtorek 16:30–17:15
wolne miejsca
SP nr 6 Integracyjna im. K. Brodzińskiego, Bielsko-Biała
Kazimierza Brodzińskiego 3
Baby
Wtorek 16:30–17:15
wolne miejsca
SP Nr 7 im. Adama Mickiewicza, Ruda Śląska
1 Maja 173
Baby
Środa 17:00–17:45
wolne miejsca
Przyjazny Zespół Szkolno-Przedszkolny, Wrocław
Białostocka 47
Baby
Piątek 17:00–17:45
wolne miejsca
SP nr 3 im. Mikołaja Kopernika, Dąbrowa Górnicza
Józefa Mireckiego 1
Baby
Poniedziałek 16:30–17:15
wolne miejsca
SP nr 90 im. hr. W. Zamoyskiego, Poznań
Józefa Chociszewskiego 56
Baby
Poniedziałek 16:30–17:15
wolne miejsca
SP nr 19 im. J. Tuwima, Częstochowa
4/8, Orla,
Baby
Wtorek 16:30–17:15
wolne miejsca
Szkoła Podstawowa nr 153, Łódź
Obrońców Westerplatte 28
Baby
Środa 16:30–17:15
wolne miejsca
SP nr 314 im. Przyjaciół Ziemi, Warszawa
Porajów 3
Baby
Środa 16:30–17:15
wolne miejsca
Szkoła Podstawowa nr 21, Sosnowiec
Zawodzie 34
Baby
Środa 16:30–17:15
wolne miejsca
GOSiR Teresin
Aleja 20-lecia 32
Baby
Wtorek 16:10–16:55
wolne miejsca
SP nr 20 im. Stefana Batorego, Poznań
Osiedle Rzeczypospolitej 44
Baby
Czwartek 17:00–17:45
wolne miejsca
SP nr 3 im. Bolesława Krzywoustego, Sochaczew
Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 5
Baby
Czwartek 16:00–16:45
wolne miejsca
SP nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej, Pruszków
Aleja Wojska Polskiego 34
Baby
Poniedziałek 17:00–17:45
wolne miejsca
Szkoła Podstawowa nr 162, Łódź
Powszechna 15
Baby
Poniedziałek 17:00–17:45
wolne miejsca