Skip to main content

Kurs sportowy dla dzieci 4–6 lat

Wszechstronny kurs sportowy oparty na mieszance lekkoatletyki, gimnastyki, gier ruchowych i budowania motywacji sportowej.

Rozwój 12 kluczowych umiejętności ruchowych

Nacisk na maksymalną zabawę i radość z treningu

2 wykwalifikowanych trenerów

Plansze z motywacyjnymi naklejkami

Podstawowy kurs sportowy przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat, którego celem jest budowanie wszechstronności i motywacji do ruchu.

Zabawne treningi prowadzone przez 2 trenerów opierają się na różnorodnej mieszance ćwiczeń lekkoatletycznych, gimnastycznych i gier ruchowych, ze szczególnym naciskiem na maksymalny postęp i rozwój osobowości. Zawartość zajęć została opracowana we współpracy z ekspertami Uniwersytetu Karola w Pradze, aby dzieci nauczyły się 12 kluczowych umiejętności odpowiadających ich wiekowi.

Swój postęp mogą śledzić na swoich planszach, na których zbierają motywacyjne naklejki. Przez cały kurs towarzyszy im ulubiona maskotka wędrowna, małpka Max.

Metodyka

Gymnathlon to wszechstronny program sportowy zapewniający kompleksowy rozwój sportowy dziecka. Jego celem jest budowanie u dzieci miłości do ruchu i nauczenie ich kluczowych umiejętności odpowiadających ich wiekowi za pomocą zabawnych i metodycznie przemyślanych treningów.

Więcej