Skip to main content

Analiza sportowa dla dzieci w wieku 5-16 lat

Wydarzenia sportowe pomagające dzieciom odkryć ich mocne strony i naturalny talent ruchowy.

9 prostych i zabawnych dyscyplin

3 godziny zabawnych zajęć sportowych

Analiza SportAnalytikTM

Zalecenie odpowiednich sportów

Wkrótce...

Półdniowa akcja sportowa przeznaczona dla dzieci od 5 do 16 lat, która za pomocą prostych testów rozpozna ich predyspozycje sportowe i zarekomenduje im odpowiedni sport.

Głównym filarem programu sportowego jest 9 dyscyplin określających somatotyp, dyspozycje fizyczne (szybkość, eksplozywność, siła, wytrzymałość, koordynacja, równowaga, elastyczność) oraz zdolności taktyczne dzieci. Kolejna analiza zmierzonych wyników ujawni ich mocne strony i na ich podstawie złożymy spersonalizowane rekomendacje odpowiednich sportów. Dzieci, oprócz testowania, będą się cieszyć zabawnymi grami ruchowymi, wszystko to pod okiem doświadczonych trenerów.

Analizę warto przeprowadzić po uczestnictwie we wszechstronnych kursach Gymnathlon jako naturalne kontynuowanie dalszego kierunku sportowego.

Metodyka

Badania i późniejsze analizy przeprowadzane są w oparciu o metodologię SportAnalytikTM (indeks górny), która została opracowana we współpracy z doc. Paedr. dr Tomáš Perič z Uniwersytetu Karola i zostało już zweryfikowane na 500 000 dzieci w 20 krajach. Jej celem nie jest selekcja zawodowych sportowców, ale radość każdego dziecka z odkrytego talentu i motywacja do uprawiania sportu.

Po zakończeniu dnia sportowego każde dziecko otrzymuje dwa raporty – Raport Talentów i Raport Sportowy.

Raport o talencie

Ten raport ujawni, które z testowanych zdolności są mocną stroną Waszego dziecka, dzięki porównaniu z tysiącami rówieśników tej samej płci i wieku. Dowiecie się również, do jakiego typu ruchowego jest Waszemu dziecku najbliżej.

Raport sportowy

Raport ten zawiera zalecenia dotyczące pięciu popularnych i trzech alternatywnych sportów, które są najbardziej odpowiednie dla Twojego dziecka (uporządkowane w odpowiedniej kolejności). Znajdziesz tu także ocenę dwóch Twoich ulubionych sportów.