Skip to main content

Kurs sportowy dla dzieci 8–11 lat

Kurs kondycyjny skupiający się na trening zdolności fizycznych i umacnianie regularnych nawyków ruchowych.

Rozwój 7 zdolności fizycznych

Nacisk na maksymalną zabawę i radość z treningu

2 wykwalifikowanych trenerów

Plansze z motywacyjnymi naklejkami

Końcowy program sportowy przeznaczony dla dzieci w wieku 8–11 lat, którego celem jest utrzymanie dzieci w formie w sposób nieagresywny i zabawny poprzez przygotowanie kondycyjne oraz pomoc w utrzymaniu regularnych nawyków ruchowych. Kurs nadaje się również jako uzupełnienie treningu konkretnych dyscyplin sportowych.

Zajęcia prowadzone przez 2 trenerów obejmują wszechstronne gry ruchowe, ćwiczenia techniczne i przygotowanie 7 zdolności fizycznych, zaprojektowane jako zabawny trening obwodowy. Plan treningowy dostosowany do wieku i sprawności dzieci został opracowany we współpracy z ekspertami Uniwersytetu Karola w Pradze.

W trakcie kursu dzieci zbierają motywacyjne naklejki na swoich planszach i mogą się również cieszyć z ulubionej maskotki, małpki Maxa.

Metodyka

Gymnathlon to wszechstronny program sportowy zapewniający kompleksowy rozwój sportowy dziecka. Jego celem jest budowanie u dzieci miłości do ruchu i nauczenie ich kluczowych umiejętności odpowiadających ich wiekowi za pomocą zabawnych i metodycznie przemyślanych treningów.

Więcej