Skip to main content

Kurs sportowy dla dzieci 2,5–4 lata

Pierwsze zapoznanie z treningiem w towarzystwie rodziców mające na celu rozwijanie podstawowych umiejętności ruchowych i samodzielności dzieci.

Rozwój 10 podstawowych umiejętności ruchowych

Nacisk na maksymalną zabawę i radość

Wykwalifikowany trener

Plansze z motywacyjnymi naklejkami

Wspólne ćwiczenia rodziców i dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat skupiające się na tworzeniu pozytywnych emocjonalnych doświadczeń związanych z pierwszymi zorganizowanymi zajęciami.

Różnorodny zestaw szybko zmieniających się prostych zabaw ruchowych wykorzystuje różne akcesoria, aby osiągnąć maksymalne doświadczenie. Zawartość zajęć została opracowana we współpracy z ekspertami z FTVS Uniwersytetu Karola, tak aby dzieci nabyły 10 podstawowych umiejętności ruchowych i stopniowo budowały swoją niezależność.

Do wspierania zabawy służy ulubiona maskotka małpka Max obecna na każdym kursie i plansze, na których dzieci zbierają motywacyjne naklejki.

Metodyka

Gymnathlon to wszechstronny program sportowy zapewniający kompleksowy rozwój sportowy dziecka. Jego celem jest budowanie u dzieci miłości do ruchu i nauczenie ich kluczowych umiejętności ruchowych odpowiadających ich wiekowi za pomocą zabawnych i metodycznie przemyślanych treningów.

Więcej