27.5. zostanie uruchomiona nowa strona internetowa 3.6. zostaną otwarte rejestracje na rok 24/25 dla obecnych uczestników 5.6. zostaną otwarte rejestracje dla nowych uczestników
27.5. zostanie uruchomiona nowa strona internetowa
3.6. zostaną otwarte rejestracje na rok 24/25 dla obecnych uczestników
5.6. zostaną otwarte rejestracje dla nowych uczestników
Ostatnie wolne miejsca na letnią półkolonię Gymnathlon!

INFO K REGISTRACÍM PRO PŘÍŠTÍ SEZÓNU

  • Přihlašování bude spuštěno 1. června 2021.
  • Všem aktuálním účastníkům pošleme včas email s personifikovaným registračním odkazem.
  • Noví zájemci se mohou registrovat po výběru preferovaného kurzu přímo přes náš web.
  • Kdo nevydrží do září, může se zúčastnit našich letních kempů anebo v rámci letní přípravy trénovat podle našich online tréninků ;-)

Praca trenerska w Gymnathlonie

Zgłoszenie każdego dziecka do Gymnathlonu postrzegamy jako dużą szansę i zobowiązanie do motywowania go do uprawiania sportu poprzez nasz program. Głęboko wierzymy w naszą koncepcję i jesteśmy świadomi tego, że najważniejszym ogniwem są nasi trenerzy, od których najbardziej zależy prawidłowy przebieg treningu, przynoszący dzieciom maksimum entuzjazmu sportowego.

Dlatego zależy nam nie tylko na ich wyborze, ale także na ich satysfakcji. Rozbudowany system szkoleniowy zapewnia warunki do prowadzenia wysokiej jakości treningów, dając jednocześnie możliwość samorozwoju. Każdy trener ma możliwość pogłębienia swojego doświadczenia, poszerzenia kwalifikacji i przejścia na wyższe stanowisko trenerskie.

Stanowisko trenerskie Gymnathlon

Asystent trenera
Trener główny
Senior trener

Opis stanowiska

Prowadzisz trening po boku trenera głównego, który podejmuje ostateczne decyzje, ale pracujecie razem jako zgrany zespół. Pomagasz w organizacji ćwiczeń, dopingujesz, poprawiasz, chwalisz i starasz się wpłynąć pozytywnie na to, by dzieci wyniosły z treningu tylko te najlepsze przeżycia! To idealny start Twojej pracy w Gymnathlonu. :)

Wymagania

  • Pozytywny stosunek do dzieci i sportu
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi
  • Zgodność z DNA Gymnathlonu (patrz poniżej)
  • Pomyślne ukończenie wstępnego szkolenia online i uzyskanie licencji trenerskiej D
  • Współpraca w zakresie DPP
  • Pełnoletniość, niekaralność

Benefity

  • Wynagrodzenie 60 PLN brutto za jednostkę treningową 60 min
  • Dobre samopoczucie w związku z wykonywaniem pracy mającej cel i znaczenie
  • Możliwość awansu na stanowisko Trenera Głównego (po spełnieniu określonych warunków)

Opis stanowiska pracy

Czy wiesz kto jest najważniejszy w Gymnathlonie? Tak, to Ty!!! Trener główny, który prowadzi zajęcia, dyryguje i stara się przekazać dzieciom jak najwięcej pozytywnych emocji. Będziesz miał przy sobie partnera (asystenta), ale główna odpowiedzialność spoczywa na Tobie. Nagrodą dla Ciebie będzie radość w oczach dzieci i komplementy od mam i tatów, którzy nigdy nie widzieli swojego dziecka tak podekscytowanego. ;) Twoim zdaniem będzie również aktywna komunikacja z rodzicami i trochę pracy papierkowej, ale dobrze wykonana praca jest dobrze nagradzana.

Wymagania

  • Sportowiec ciałem i duszą.
  • Pozytywne nastawienie do dzieci i chęć motywowania ich do uprawiania sportu.
  • Doświadczenie w prowadzeniu treningów dla dzieci.
  • Wykształcenie trenerskie.
  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Zgodność z DNA Gymnathlon (patrz poniżej).
  • Pomyślne ukończenie wstępnego szkolenia online i uzyskanie licencji trenerskiej D.
  • Pomyślne ukończenie następnego szkolenia stacjonarnego (30.9-31.9. 2024 Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego) zakończonego testem online i uzyskanie licencji trenerskiej C.
  • Odbycie 2-3 kursów w ciągu 2 różnych dni.
  • Zobowiązanie do prowadzenia określonych zajęć przez cały sezon 2024/2025 do końca maja.
  • Minimalny wiek 21 lat, niekaralności.

Korzyści

  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie 150 PLN za jednostkę treningową 60 minut (Junior, SportMix, Active), 115 PLN za jednostkę treningową 45 minut (Baby).
  • Udział w dynamicznie rozwijającym się projekcie.
  • Przygotowanie i realizacja treningów zgodnie z instrukcją Gymnathlon.
  • Rozwijanie wiedzy w zakresie wszechstronnej edukacji sportowej dzieci.
  • Możliwość treningu i dodatkowego zarobku na półkoloniach Gymnathlon.
  • Udział w wydarzeniach integracyjnych zespołu.
  • Satysfakcja z pełnienia znaczącej roli i pozytywna reakcja od rodziców.
  • Możliwość awansu na stanowisko Senior Trenera (przy spełnieniu warunków).

Pracujesz z nami już od dłuższego czasu, Gymnathlon jest Twoim celem życiowym i szukasz możliwości dalszego rozwoju? Z przyjemnością oferujemy Ci możliwość objęcia stanowiska Senior trenera. Nie ma to absolutnie związku z emeryturą, a wręcz przeciwnie, Twoja praca w Gymnathlonie to najlepsze lata w Twoim życiu, nie mówiąc o dodatkowych benefitach. :) Pomóż nam kontynuować rozwój Gymnathlonu, pracujmy razem, by współtworzyć najlepszy program sportowy dla dzieci w Polsce!

Wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w Gymnathlonie na stanowisku Trenera głównego
  • Realizacja kursów, praca administracyjna i komunikacja z rodzicami na wysokim poziomie
  • Rzetelność i proaktywne podejście
  • Rekomendacje Dyrektora Regionalnego
  • Licencja trenerska B + pomyślne ukończenie praktycznej części szkolenia Gymnathlon B
  • Ukończenie kursu pierwszej pomocy w ramach szkolenia przedsezonowego C
  • Coroczny regularny udział w imprezie teambuildingowej w ramach szkolenia przedsezonowego C
  • Prowadzenie co najmniej 4 kursów w 2 różnych programach
  • Praca w ramach własnej działalności gospodarczej

Benefity

  • Wynagrodzenie dodatkowe 180 PLN brutto za jednostkę treningową 60 min (Junior, SportMix), 135 PLN brutto za jednostkę treningową 45 min (Baby)
  • Pierwszeństwo w wyborze kursów
  • Możliwość udziału i dodatkowego wynagrodzenia w innych projektach Gymnathlonu
  • Możliwość uczestniczenia w obozie Gymnathlonowym jako lider
  • Darmowe miejsca na kursach/obozach dla przyjaciół
  • Zniżka na merchandising Gymnathlon i odzież Gymnathlon Team
  • Współpraca długoterminowa
  • Udział w rozwoju Gymnathlonu i być może możliwość objęcia stanowiska kierownika regionalnego... ;)

Jesteś zainteresowany pracą w projekcie Gymnathlon?

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz być częścią naszego zespołu, zdradź nam o sobie kilka szczegółów.

DNA Gymnathlonu

Naszą wizją jest uczynienie Gymnathlonu najlepszym programem sportowym dla dzieci w Polsce, pomagając im rozwinąć miłość do sportu na całe życie.

Inicjatywa i proaktywność

Kluczowa cecha oznaczająca osobisty udział w dążeniu do postępu poza oczekiwany rezultat. Jest to wewnętrzna motywacja do działania nie dlatego, że ktoś nas o to prosi, ale dlatego, że widzimy możliwość poprawy czegoś.

Timing is everything

Na świecie żyje mnóstwo osób, którzy wręcz tryskają pomysłami i myślami. My jednak szukamy takich, którzy potrafią również w odpowiednim czasie wcielić je w życie. To oni mogą coś zbudować i zmienić.

Pasja, zapał, entuzjazm

Chcemy otoczyć się ludźmi, których pasją jest Gymnathlon i rozwój sportowy dzieci. Osoby, które mają zapał, mogą zmotywować innych wokół siebie.

Jakość

Za każdym razem zadajemy sobie pytanie: „Czy zrobiłem wszystko, co mogłem zrobić w danym momencie, biorąc pod uwagę okoliczności zewnętrzne?”. Chcemy, by zdecydowana większość naszych odpowiedzi brzmiała: TAK!. Nie chcemy, by przeciętność stała się normą.

Podejście do klientów

Nie tworzymy Gymnathlonu dla siebie, ale dla dzieci oraz ich rodziców, których zadowolenie jest sprawą nadrzędną. W każdej ważnej sytuacji zadajemy sobie pytanie: „Czy to jest najlepsze rozwiązanie dla satysfakcji rodziców i entuzjazmu dzieci?“

Komunikacja

Preferujemy szybką i otwartą komunikację. Problemy nasilają się, gdy nie są komunikowane lub rozwiązywane. Dbamy o jakość komunikacji z dziećmi, rodzicami i wewnątrz naszego zespołu.

Szkolenie i kształcenie trenerów Gymnathlonu

Starannie dobieramy i nieustannie szkolimy naszych trenerów. Każdy trener zobowiązany jest do wzięcia udziału w szkoleniu wstępnym oraz kolejnych szkoleniach uzupełniających, które mają na celu podniesienie jego kwalifikacji. Treścią szkolenia jest wprowadzenie i właściwe zrozumienie filozofii Gymnathlonu, wprowadzenie do kluczowych zasad rozwoju sportowego dzieci oraz praktyczne szkolenie w zakresie różnych aspektów i obszarów metodyki treningu.

Wpisz poniżej swój adres e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie, gdy pojawi się nowy kurs.