Skip to main content

Często zadawane pytania

Czy mogę zapisać swoje dziecko na kurs, jeśli nie spełnia wymaganego wieku?

Niestety, to niemożliwe. Dziecko musi spełniać minimalny wymagany wiek w dniu rozpoczęcia kursu, tak samo nie może być starsze niż maksymalny dozwolony wiek. Można jednak zapisać się na kurs w trakcie całego roku, jeśli są wolne miejsca, czyli zaraz po osiągnięciu wymaganego wieku. 

Czy mogę zarezerwować miejsce na kursie przed oficjalnym otwarciem rejestracji?

Niestety, rezerwacja miejsca z góry nie jest możliwa, zapisy są możliwe tylko po oficjalnym otwarciu rejestracji. 

Czy mogę przyjść z dzieckiem na lekcję próbną, a potem ewentualnie się zapisać?

Udział w treningu jest możliwy tylko po wcześniejszej rejestracji (przez formularz rejestracyjny na naszej stronie internetowej), której częścią jest również płatność. Gwarantujemy jednak zwrot pieniędzy, jeśli z jakiegokolwiek powodu zdecydujesz się nie kontynuować kursu po pierwszym treningu. Ten pierwszy trening jest pokazowy i mogą być na nim obecni rodzice. 

Nie mogę zapłacić przez bramkę płatniczą, czy mogę wysłać pieniądze bezpośrednio na Wasze konto bankowe?

Dla prawidłowego ewidencjonowania płatności, należy dokonać płatności przez bramkę płatniczą, nie można dokonać płatności bezpośrednio na nasze konto. Jeśli masz problem z dokonaniem płatności przez bramkę płatniczą, spróbuj użyć innej przeglądarki internetowej, komputera lub telefonu komórkowego. Możesz też spróbować użyć innej karty płatniczej. 

Zapłaciłem za kurs, ale nie otrzymałem potwierdzenia rejestracji i płatności, co robić?

Proszę sprawdzić w swojej skrzynce e-mailowej foldery na wiadomości masowe lub spam, gdzie czasami przypadkowo trafiają e-maile od nas. Jeśli nie znajdziesz tam potwierdzenia, napisz do nas na info@gymnathlon.pl, a wyślemy Ci nowe. 

Jak działa gwarancja zwrotu pieniędzy, jeśli zdecyduję się odwołać udział w kursie?

Warunkiem gwarancji zwrotu 100% opłaty za kurs jest wysłanie wniosku w ciągu trzech dni od daty pierwszego treningu po zapisaniu się na kurs. W innych przypadkach (jeśli wniosek zostanie złożony później) postępuje się zgodnie z obowiązującymi warunkami anulowania

Chciałbym anulować udział dziecka w kursie, jak mam postąpić?

Wyślij wniosek na info@gymnathlon.pl. Jeśli spełnisz warunki zwrotu pieniędzy, zostaną one przelane z powrotem na konto, z którego została opłacona opłata za kurs. Wysokość zwracanej kwoty zależy od liczby odbytych treningów od momentu zapisania dziecka na kurs, bez względu na to, czy w nich uczestniczyło. 

Czy oferujecie rekompensatę finansową, jeśli dziecko jest chore i nie może uczestniczyć w treningu?

Jeśli dziecko nieobecne jest z powodu typowej sezonowej choroby, takiej jak różne wirusy, angina itp., nie oferujemy rekompensaty finansowej. Dłuższa nieobecność z powodu poważniejszej choroby, wypadku, operacji itp. jest oceniana indywidualnie na podstawie wniosku wysłanego na info@gymnathlon.pl i w takim przypadku rekompensata jest możliwa. 

Czy można odrobić zajęcia, na którym dziecko nie uczestniczyło?

Niestety, z przyczyn organizacyjnych nie oferujemy rekompensaty za opuszczone zajęcia.

Czy możliwa jest zmiana kursu na inny po dokonaniu płatności lub w trakcie sezonu (np. z powodu zmiany preferencji lokalizacji lub czasu)?

Tak, jest to możliwe, jeśli w wybranym przez Ciebie kursie jest wolne miejsce. W przypadku zainteresowania zmianą, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. 

Ile zajęć ma kurs, kiedy się zaczyna i jak długo trwa?

Wszystkie kursy mają 32 lekcje, podzielone na pierwsze i drugie półrocze po 16 lekcji. Długość kursu zależy od świąt państwowych, ferii czy innych dni wolnych ogłoszonych przez szkołę - w te dni nie odbywają się zajęcia, a długość kursu jest odpowiednio przedłużana, aby zachować liczbę 32 zajęć. Wszystkie kursy zaczynają się we wrześniu i z uwagi na wyżej wymienione kończą się w maju lub czerwcu. 

Jak długo trwa pierwsze półrocze i kiedy zaczyna się drugie?

Oba półrocza mają 16 lekcji i następują po sobie bez przerwy. Początek drugiego półrocza zależy zatem od zakończenia pierwszego, którego długość zależy od liczby dni, kiedy zajęcia się nie odbywają (patrz pytanie powyżej). 

Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat treningów oraz zapytać o możliwość odebrania dziecka ze świetlicy, lub poruszyć konkretne kwestie związane z treningiem. Do kogo powinienem się zwrócić w tej sprawie?

W sprawach organizacyjnych dotyczących treningu prosimy o kontakt bezpośrednio z trenerem.